Žít Česko

Václav Klaus

Zemanův gang bang

Největší alfasamec české politiky, Miloš Zeman, kolem sebe dokázal shromáždit plejádu respektovaných osobností s neotřelými pohledy na svět. Díky jejich podpoře se do diskuze dostala natolik palčivá témata, jako jsou stále aktuální Benešovy dekrety, nenávist k Němcům i Romům nebo kádrové profily každého z nás. Jeho vrozená empatie nám umožňuje zažít, jaké to asi bylo v padesátých letech. Je možná škoda, že se zatím nedostalo pozornosti Židům nebo homosexuálům, ale můžeme doufat, že to jeho tým probere ve finále této humanistické kampaně.

Stanislav Biler

23.1.2013

Amnestie: důchodový pilíř Václava Klause

Miloš Zeman má Šloufa, který dokáže přesvědčit neznámé existence k přeposílání peněz Lukoilu na jeho prezidentskou kampaň. Fischer si vystačí s Tomášem Chrenkem a úspěšným investorem do náhodně vybraných politických stran – Jaromírem Soukupem. Ale co náš nejlepší žijící prezident? Co si počne bez důchodového fondu H-Systému nebo své oblíbené kampeličky Union banky?

Stanislav Biler

3.1.2013

Česká elita vyhrála Davis Cup

Velké vítězství pro celou Českou republiku. Vše o to cennější, že ještě v sobotu (tj. 17.listopadu) se po ulicích Prahy, ale i jiných měst, motaly poloorganizované skupiny zástupců nikým nevolené veřejnosti a vykřikovaly hesla. Smyslu bylo sice mnohdy těžko rozumět, jelikož například na Václavském náměstí se sešla velmi pestrá směsice – od mladých komunistů, přes mladé neonacisty až po staré komunisty a staré neonacisty – a mnohá provolání se díky špatné akustice způsobené stánky s párky v rohlíku slila, nicméně poselství lůzy zaznělo i tak jasně.

Robin Kvapil

19.11.2012

Projev prezidenta Václava Klause k výročí 17. listopadu

Coby respektované konzervativní médium, pečující s láskou o tradiční české hodnoty, přinášíme osvěžující projev prezidenta České republiky, Václava Klause, u příležitosti výročí 17. listopadu. Věříme, že v této nelehké době poskytnou jeho hloubavé myšlenky našim čtenářům inspirativní podněty pro večerní zamyšlení.

Stanislav Biler

18.11.2012

7 důvodů proč zvolit Miloše Zemana

Všichni straší kandidaturou Miloše Zemana a jeho teoretickým úspěchem v boji o hrad. My, coby seriózní a konzervativní médium, jsme se rozhodli nalézt možná pozitiva, která by z jeho úspěchu vzešla. Po důkladné analýze se nám podařilo nalézt 7 důvodů, proč zvolit Zemana na hrad.

Stanislav Biler

1.11.2012

Reportáž z debaty kandidátů na českého prezidenta

18. října v 18:00 se uskutečnila v Praze debata médii záměrně ignorovaných konservativních kandidátů na českého presidenta. Tito kandidáti mají dle podplacených agentur dohromady 4% preferenčních hlasů. Z našeho bleskového průzkumu v občanském sdružení Mladých konservativců však vyplynulo, že mají šanci oslovit až 88% voličů, a to není málo! Tento svátek inspirativních myšlenek pořádalo neziskové občanské sdružení Akce D.O.S.T.

Stanislav Biler

18.10.2012