Žít Česko

Brno

Brno, hlavní město politiky

Tento víkend se v Brně uskuteční dva sjezdy politických stran, tak důležité pro klid na práci v nejbližších dnech a týdnech. V pavilonech G1 a G2 brněnského Výstaviště se na 23. kongresu ODS bude vzpomínat na byvší šestici (v době psaní tohoto článku již jen pětici plus jednoho nezávislého a počet nadále klesá) exponátů tzv. „rebelů“, kteří se chystají zopakovat v ODS tolik úspěšný scénář „shoďme vlastní vládu“. V hotelu International se sejde ustavující sjezd strany LIDEM, která se rozhodne, zda má i jiný program, než jen udržet Karolínu Peake ve vládě.

Víme první: vítěz předvolební kampaně

Ještě před tím, než se pustíte s nadějemi, vášní a odhodláním do víru voleb, připravili jsme pro vás žebříček vizuálních kampaní, které se vás v posledních měsících snažily ovlivnit či snad dokonce i přesvědčit. Děkujeme všem zúčastněným reklamním a PR agenturám, které vymyslely všechny neotřelé slogany a odvážné vizuály. Coby nikým nevolení občané jsme rádi, že jsme na tyto kampaně díky předraženým zakázkám, státním firmám, jako je ČEZ nebo České lesy, mohli také svým dílem přispět.

Stanislav Biler

12.10.2012

Ministr spravedlnosti Pavel Blažek: Policie ohrožuje demokracii!

Nejlepší ministr spravedlnosti, Pavel Blažek, se rozhodl vstoupit do historie coby první ministr, který otevřeně bojuje proti nikým nevolené spravedlnosti. Zatčením náměstků ministra Drábka přetekl legendární pohár trpělivosti, kterou doposud měla naše suverénní vláda boje proti korupci s partou zhýralých policejních plukovníků. Ti se nechali zmanipulovat falešnou ideologií dalajlamismu a vzali vážně legendární tezi každé české vlády – padni komu padni.

Stanislav Biler

7.10.2012