Žít Česko

Stanislav Biler

Zemanův gang bang

Největší alfasamec české politiky, Miloš Zeman, kolem sebe dokázal shromáždit plejádu respektovaných osobností s neotřelými pohledy na svět. Díky jejich podpoře se do diskuze dostala natolik palčivá témata, jako jsou stále aktuální Benešovy dekrety, nenávist k Němcům i Romům nebo kádrové profily každého z nás. Jeho vrozená empatie nám umožňuje zažít, jaké to asi bylo v padesátých letech. Je možná škoda, že se zatím nedostalo pozornosti Židům nebo homosexuálům, ale můžeme doufat, že to jeho tým probere ve finále této humanistické kampaně.

Stanislav Biler

23.1.2013

Amnestie: důchodový pilíř Václava Klause

Miloš Zeman má Šloufa, který dokáže přesvědčit neznámé existence k přeposílání peněz Lukoilu na jeho prezidentskou kampaň. Fischer si vystačí s Tomášem Chrenkem a úspěšným investorem do náhodně vybraných politických stran – Jaromírem Soukupem. Ale co náš nejlepší žijící prezident? Co si počne bez důchodového fondu H-Systému nebo své oblíbené kampeličky Union banky?

Stanislav Biler

3.1.2013

Projev prezidenta Václava Klause k výročí 17. listopadu

Coby respektované konzervativní médium, pečující s láskou o tradiční české hodnoty, přinášíme osvěžující projev prezidenta České republiky, Václava Klause, u příležitosti výročí 17. listopadu. Věříme, že v této nelehké době poskytnou jeho hloubavé myšlenky našim čtenářům inspirativní podněty pro večerní zamyšlení.

Stanislav Biler

18.11.2012

Česká cesta: trvale udržitelný propad

Česká vláda konečně schválila tolik kýžené zvýšení daní a na příští rok plánuje neméně oblíbené škrty. Minulé zvýšení DPH přineslo blahodárný propad státních příjmů a snížení spotřeby rozmařilých domácností. Zatímco ekoteroristi spekulují o trvale udržitelném růstu a levicoví idealisté o nulovém růstu, česká pravicová vláda se rozhodla razit trend trvale udržitelného propadu. Laikům se možná může jednání vlády boje proti korupci zdát chaotické, vše ale ukazuje na dobře promyšlenou strategii.

Stanislav Biler

9.11.2012

Nová a lepší ODS

ODS vzala nedávné výsledky voleb vážně a na svém brněnském kongresu zvolila do svého čela respektované tváře se silnou morální integritou. Protože předsedu strany nikdo dělat nechtěl, a Fuksa je dost divný i na ODS, bude ve funkci pokračovat Petr Nečas, kterému je to jedno a navíc se během mluvení naučil máchat rukama. Jeho prvním místopředsedou bude jihočeský kmotr Pavel Dlouhý, kterému se ale do Prahy nechce, takže bude chod strany řešit přes svého asistenta Martina Kubu.

Stanislav Biler

4.11.2012

7 důvodů proč zvolit Miloše Zemana

Všichni straší kandidaturou Miloše Zemana a jeho teoretickým úspěchem v boji o hrad. My, coby seriózní a konzervativní médium, jsme se rozhodli nalézt možná pozitiva, která by z jeho úspěchu vzešla. Po důkladné analýze se nám podařilo nalézt 7 důvodů, proč zvolit Zemana na hrad.

Stanislav Biler

1.11.2012

Miroslav Kalousek, obránce chudých.

Je krize a musí se šetřit. Ministr financí se proto rozhodl ulevit strádajícím občanům a zlevní jim drahé značky cigaret, zatímco ty levné zdraží. V rámci zachování společenské solidarity si tak připlatí dělníci za své oblíbené Startky, zatímco proletariát top-managementu si bude moci koupit levnější Marlbora. Za tímto bohulibým záměrem je také ochrana našich dětí, které se nechtějí ztrapňovat pokuřovaním laciných špinek.

Stanislav Biler

25.10.2012

Reportáž z debaty kandidátů na českého prezidenta

18. října v 18:00 se uskutečnila v Praze debata médii záměrně ignorovaných konservativních kandidátů na českého presidenta. Tito kandidáti mají dle podplacených agentur dohromady 4% preferenčních hlasů. Z našeho bleskového průzkumu v občanském sdružení Mladých konservativců však vyplynulo, že mají šanci oslovit až 88% voličů, a to není málo! Tento svátek inspirativních myšlenek pořádalo neziskové občanské sdružení Akce D.O.S.T.

Stanislav Biler

18.10.2012

Rozhovor s kancléřem prezidenta republiky, Petrem Hájkem

Naše konservativní redakce je pobouřena údajným rozhovorem levicového plátku Parlamentní listy s kancléřem presidenta Václava Klause, Petrem Hájkem. Tento falešný plátek dlouhodobě dehonestuje pana kancléře Hájka uveřejňováním jeho smyšlených citátů a fiktivních rozhovorů s jeho osobou. Posledním tzv. rozhovorem již přetekl pohár naší trpělivosti, protože se jedná o lacině upravený dialog, který vedl pan Hájek se svým terapeutem. Přinášíme ho proto v původním znění.

Stanislav Biler

16.10.2012

Víme první: vítěz předvolební kampaně

Ještě před tím, než se pustíte s nadějemi, vášní a odhodláním do víru voleb, připravili jsme pro vás žebříček vizuálních kampaní, které se vás v posledních měsících snažily ovlivnit či snad dokonce i přesvědčit. Děkujeme všem zúčastněným reklamním a PR agenturám, které vymyslely všechny neotřelé slogany a odvážné vizuály. Coby nikým nevolení občané jsme rádi, že jsme na tyto kampaně díky předraženým zakázkám, státním firmám, jako je ČEZ nebo České lesy, mohli také svým dílem přispět.

Stanislav Biler

12.10.2012

Ministr spravedlnosti Pavel Blažek: Policie ohrožuje demokracii!

Nejlepší ministr spravedlnosti, Pavel Blažek, se rozhodl vstoupit do historie coby první ministr, který otevřeně bojuje proti nikým nevolené spravedlnosti. Zatčením náměstků ministra Drábka přetekl legendární pohár trpělivosti, kterou doposud měla naše suverénní vláda boje proti korupci s partou zhýralých policejních plukovníků. Ti se nechali zmanipulovat falešnou ideologií dalajlamismu a vzali vážně legendární tezi každé české vlády – padni komu padni.

Stanislav Biler

7.10.2012